Wie zijn wij

Medewerkers van Ago Natura

Ronald Kolkman

Directeur eigenaar

Dagelijkse operationele zaken, contractmanagement, missie/visie/strategie en beleid.  
Telefoon: 06-46762891
E-mail: info@agonatura.nl

Cinderella Kooistra

Office Manager

(Cliënten)administratie, aanspreekpunt ketenpartners, personeelszaken, website.
Telefoon: 06-48218952
E-mail: info@agonatura.nl

Marijenne van der Gaag

Psycholoog nip

Behandeling individueel & beleid/personeel.
Telefoon: 06-18527673
E-mail: marijenne@agonatura.nl

Saskia van der Weck


gz-psycholoog

Behandeling individueel & beleid/kwaliteit.
Telefoon: 06-39074895
E-mail: saskia@agonatura.nl

Joan Rogaar

PMT/BEWEGINGSAGOOG

Behandeling individueel/groep & Rots en Water.
Telefoon: 06-28540296
E-mail: joan@agonatura.nl

Georg Fleckenstein


MUZIEKTHERAPEUT

Behandeling individueel.
Telefoon: 06-28755534
E-mail: georg@agonatura.nl

Annewieke Veenstra

Leerkracht po/VO

Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-38076180
E-mail: annewieke@agonatura.nl
Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-38076179
E-mail: joel@agonatura.nl

John Visser

begeleider

Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-39074896
E-mail: john@agonatura.nl

Margot Leeuwis


Begeleider

Begeleiding individueel/groep. 
Telefoon: 06-42794834
E-mail: margot@agonatura.nl

Geert Schaaij

Logistiek

Het ophalen en brengen van cliënten.
Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-38322763
Email: liset@agonatura.nl

Netty Louwerse

PMT

Behandeling individueel.
Telefoon: 06-48219039
E-mail: netty@agonatura.nl

Suzan Vet


Begeleider i/o

Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-48411795
E-mail: suzan@agonatura.nl

Co Rijkenberg

begeleider

Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-48411797
E-mail: co@agonatura.nl

Aadje Barlage

behandelaar

Behandeling (systemisch).
Telefoon: 06-42547078
E-mail: aadje@agonatura.nl

Gerlinda Berghorst

beHandelaar

Begeleiding indiv./groep & behandeling (systemisch)
Telefoon: 06-42547079
E-mail: gerlinda@agonatura.nl

Wesley Pouls

junior begeleider

Begeleiding individueel/groep.
Telefoon: 06-34526071
E-mail: wesley@agonatura.nl